Bartha Autósiskola Cegléd

Jelentkezés

jelentkezés

Jelentkezés módja:

Jelentkezni ügyfélfogadó irodánkban lehet személyesen hétfőtől csütörtökig 18:00 és 20:00 óra között a Szekér utca 27. szám alatt.
A nem ceglédi tanulók esetén kérésre a tanulmányi szerződés megkötése érdekében személyesen is felkeressük lakásán.

Jelentkezési feltételek:

• Legalább 16 és fél életév betöltése
  • Háziorvos által kiállított egészségügyi alkalmassági igazolás két példányban
  • A nyolc általános elvégzéséről szóló iskolai bizonyítvány
  • 17 év alatt szülői hozzájárulás
  • Érvényes vezetői engedély esetén a vezetői engedély fénymásolata.
  • Internet hozzáférés és e-mail postafiók megléte
  • Tanfolyamdíj befizetése

Elméleti vizsga feltételei:

• Kötelező óraszám teljesítése (igazolt hiányzás esetén a tanuló pótfoglalkozáson köteles részt venni)
  • Az elméleti vizsga számítógép igénybevételével tehető le
  • Szóban csak az tehet elméleti vizsgát, aki:
    • hiányos magyar nyelvismerete miatt hitelt érdemlően bizonyítottan képtelen a hagyományos elméleti vizsgára, ez esetben tolmács segítségét kérheti,
    • illetve az, aki valamilyen egészségügyi oknál fogva írásra képtelen, és erre a felügyelettől kérelmére engedélyt kapott.
  • A jelentkezőnek a tanfolyamra történő beiratkozást követő 9 hónapon belül meg kell kísérelnie a vizsgát, és 12 hónapon belül sikeres vizsgát kell tennie, ellenkező esetben a tanuló új tanfolyamra kötelezett.
  • A sikeres (az E-TITÁN tananyag sikeres befejezése) elméleti vizsga 2 évig érvényes.
Jelentkezem!

Szerezze meg jogosítványát nálunk!

Jelentkezzen tanfolyamunkra!