Bartha Autósiskola Cegléd

A vezetői engedéllyel kapcsolatos tudnivalók

A vezetői engedéllyel kapcsolatos tudnivalók bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A sikeres forgalmi vizsga utáni negyedik munkanapon fel lehet keresni az okmányirodát a jogosítvány intézése ügyében. Az orvosi alkalmassági és az elsősegélynyújtó tanfolyam elvégézésnek igazolását be kell mutatni.  Az első jogosítvány kiváltása ingyenes! 20 év alattiak visszaigényelhetnek maximum 25 000 forintot az elméleti tanfolyam árából. Ezen összeg jogosultságához az iskola által kiállított igazolás szükséges. A nyomtatvány letölthető innen: KRESZ tanfolyam és vizsga díjához nyújtott támogatás iránti kérelem  

A vezetői engedélyt kizárólag olyan embernek lehet kiadni akinek a lakóhelye Magyarországon van, illetve nem Magyar állampolgár kérelmező esetén az engedély kiadását megelőző 6 hónapban Magyarországon tartózkodott.

Külföldi állampolgár esetén az országos fordító és fordítás hitelesítő irodában a nyolc osztály igazolását el kell végeznie.

Comments are closed.