Bartha Autósiskola Cegléd

A vezetői engedéllyel kapcsolatos tudnivalók

A vezetői engedéllyel kapcsolatos tudnivalók bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A sikeres forgalmi vizsga után megkapja az erről szóló igazolást, de ennek a feltétele az elsősegélynyújtó tanfolyam vizsgaigazolásának a bemutatása. A további ügyintézés a postai úton történő 4.000 Ft illeték befizetése melyről a kapott csekkszelvényt be kell mutatni az Okmányirodában. Az első jogosítványukat szerzőkre ez az illeték összeg nem vonatkozik. Az Okmányirodában történő ügyintézés után a vezetői engedély kb. 2 hét felforgása alatt postai úton kézbesítésre kerül.

A vezetői engedélyt kizárólag olyan embernek lehet kiadni akinek a lakóhelye Magyarországon van, illetve nem Magyar állampolgár kérelmező esetén az engedély kiadását megelőző 6 hónapban Magyarországon tartózkodott.

Külföldi állampolgár esetén az országos fordító és fordítás hitelesítő irodában a nyolc osztály igazolását el kell végeznie.

Comments are closed.


cad 3d models